Son Yazılar
Sohbet Hatları beylikdüzü escort ucuz sohbet hattı ucuz sohbet hattı seks hikaye

Android Oyunlarını PC’nize kurun

Günümüzde binlerce PC oyunu mevcuttur. Her geçen gün yeni PC oyunları da çıkmaya devam ediyor. Ama Android’in oyunları gün geçtikçe popülerliklerini artırmaktalar. Bu oyunları Android telefonu olanlar oynuyorlar ve genelde de çok zevkli oyunlar olarak gözüküyor. android oyunları bilgisayarda oynama da artık mümkün

Bu android oyunlarının bir çoğunun ise PC sürümleri yok. Çünkü çoğu amatör kişiler tarafından yapılıp android’e satılıyor. Doğal olarak da bu oyunların PC sürümleri olmuyor.

Bir diğer konu ise android telefonu olanlarda telefonlarını bozmamak için doyasıya bu oyunları oynayamıyor.

İşte bunu düşünen bir genç android oyunlarını hatta uygulamalarını bilgisayarınıza yükleyip bilgisayarınızda oynamanızı sağlayacak bir uygulama geliştirmiş.

Uygulamanın ismi “Start BlueStacks” . Uygulamayı PC’nize yüklemek için Google’ Start BlueStacks yazıyorsunuz ve direk kendi sitesinden kurulum dosyasını indiriyorsunuz.103 MB’lık kurulum dosyası (BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_REL)’nı PC’nize indirip yükledikten sonra önünüze aynı telefonlarda olduğu gibi bir App Store çıkıyor. Buradan beğendiğiniz oyun ve uygulamaları indirip yüklüyorsunuz. İndirip yüklediğiniz bu uygulamalar bu programın altındaki bir klasöre yükleniyor. Programı daha sonra kaldırdığınızda bütün bu uygulamalarda doğal olarak kalkmış oluyor.

Program ise gerçekten süper düşünülerek tasarlanmış. İndirip oynamaya başladığınız oyun ya da kullanmaya başladığınız uygulamanın telefon modelindekinden hiçbir farkı yok. Mobile opera’yı bile isterseniz indirip kurabiliyorsunuz. Her şey birebir android telefonunuzla aynı. Kendinizi android telefonun büyükçe haliyle karşı karşıyaymış gibi hissediyorsunuz.

Ben özellikle programın altına yüklediğiniz bir oyundan kısaca size bahsecedeğim.

Clouds & Sheep isimli oyun şimdiden saatlerini alacak bir oyun. Zira ben ilk indirdiğimde 5 saate kadar oynamıştım. Oyunu oynamanızı tavsiye edeceğim için oyunla ilgili size bilgi vermeyeceğim. Ama süper eğlenceli bir oyun olduğunu ve bağımlılık yapacağını şimdiden söyleyebilirim. Bu oyunu dev bir ekranda oynama şansı olanlar ise müptelası olabilirler. Herkese Start BlueStacks programını indirip kurmalarını tavsiye ediyorum Pişman olmayacağınıza garanti veriyorum.

PC’nize Android Kurun ,Android Oyunlarını PC’nize kurun,android pc ye kurma,

[stextbox id=”info”]

 

  • bilgi-dunyasi.com olarak sizin için hazırladığımız yazımızla ilgili sorularınızı ve merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz

[/stextbox]

Android Oyunlarını PC’nize kurun yazısı; için 2 Yorum

  1. lost

  2. Embasiada

  3. 1